Laird Careers Careers

Procesní inženýr

Liberec, CZ
DO - Production Engineers

Job Description

Náplň práce:
  • zodpovědnost za přípravu procesů při zavádění nových výrobků
  • vytváření pracovních a bezpečnostních postupů
  • zvyšování efektivity procesu a ergonomie pracoviště
  • spolupráce na neustálém zlepšování procesů (CIP)
  • zodpovědnost za BOM, BOL na produktech
  • definování layoutu, toku materiálu
  • podílení se na změně designu výrobků
  • spolupráce s oddělením kvality, výroby při řešení reklamací zákazníků
  • zavádění nápravných opatření s cílem eliminovat neshody
  • navrhování přípravků pro výrobu
  • plnění KPI
Požadavky:
  • VŠ/SŠ technického směru
  • zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou
  • technické myšlení
  • znalost MS Office
  • dobrá znalost AJ slovem a písmem
  • týmový hráč, flexibilita, kreativita, ochota učit se nové věci
  • výrazné organizační schopnosti
  • aktivní přístup, zodpovědnost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení
Nabízíme:
  • motivační platové ohodnocení
  • roční bonus vyplácený na základě splněných cílů
  • týden dovolené navíc
  • 2x ročně flexi passy a další firemní benefity
  • možnost zakoupení Active karty za zvýhodněnou cenu
  • zkrácená pracovní doba 7,5 hodiny
  • zvýhodněné telefonní tarify i pro členy rodiny
  • vánoční balíčky
  • dotované závodní stravování (výběr až ze 7 jídel)
  • firemní vzdělávání, jazykové kurzy
  • možnost profesního růstu
  • vyvážený soukromý a pracovní život
  • práce v dynamické zahraniční společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • parkování v areálu společnosti